دسته بندی محصولات

فروشگاه اینترنتی نگین راه ابریشم
EN | AR
Mobile App

در باره خشکبار نگین راه ابریشم

 

خشکبار نگین راه ابریشم نگینی در.صنعت آجیل و خشکبار ایران زمین می باشد .این مجموعه با بیش از 40 سال تجربه  در زمینه آجیل و خشکبار ،محصولاتش را در کارخانه نگین راه ابریشم تهیه و بسته بندی می کند.

این مجموعه تنوع محصولات بیش از 600 قلم کالا را در کارخانه خود دارد، که توانسته یک فروشگاه اینترنتی با زمینه فعالیت فروش و عرضه محصولات آجیل و خشکبار ایجاد نماید.محصولات این فروشگاه ازعرضه کنندگان اصلی آجیل وخشکبار درسراسر کشور عزیزمان تهیه می گردد.

مجموعه نگین راه ابریشم با تیمی جوان و فعال و با تجربه  (برادران حبیب زاده ) و با استفاده ازمتدها و سیستمهای به روزدنیا تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و با نازل ترین قیمت به دست شما مشتریان گرانمایه و عزیز این مجموعه خواهد رساند.

فروشگاه آجیل و خشکبار نگین راه ابریشم با سپاس از خرید و ارج نهادن به اعتماد شما،همواره سعی در جلب رضایت شما مشتریان عزیز دارد.امید است توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح سلامتی جامعه خود داشته باشیم .

مجموعه نگین راه ابریشم آماده همکاری با سازمانها و ارگانها و موسسات اداری می باشد.در حال حاضر این مجموعه توانسته است،محصولات خود را برای فروش اینترنتی تهیه نماید.

اعتبار ماحمایت شما مشتریان عزیز و دوست داشتنی می باشد از انتخاب شما سپاسگذاریم ،امیداست به یاری خداوند رزاق در زمینه عرضه و تولید آجیل و خشکبار موفق بوده و رضایت کامل شما هموطنان را فراهم نمائیم.

 
 

شعبه مرکزی :تهران ،کوی نصر(گیشا ) ،روبرو بازار بزرگ نصر ،پلاک 79

 

شعبه آنلاین 

www.negineraheabrisham.com

www.neginnuts.com

www.silkroadnegin.com 


.


Online Shopping

جستجوی آنلاین خشکبار و انتخاب آن

در این سایت می توانید انواع خشکبار و آجیل را جستجو نمایید و یا با استفاده از دسته بندی استفاده شده در سایت محصول مورد نظر خود را سریعا پیدا نمایید و به سبد خرید اضافه کرده وآن را سفارش داده و همانجا نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید


Delivery

ارسال سریع و آسان

ارسال موسولات در تهران به وسیله پیک موتوری با حداقل هزینه انجام می گردد .

ارسال موسولات در شهرستان به وسیله پست با انجام می گردد .Delivery

خرید حضوری

برای خرید حضوری می توانید به نشانی زیر مراجعه نمایید و با مشاهده تنوع محصولات ما اقدام به خرید نمایید

تهران:بزراگراه جلال آل احمد - کوی نصر(گیشا) - روبروی بازار بزرگ نصر - پلاک ۷۹ - ۰۲۱۸۸۲۶۴۱۹۳

مشاهده اطلاعات تماس